> WYDARZENIA > ZBIÓRKA NA WAKACJE!
Zbiórka na wakacje!

dodano: 2017-06-29

Już za chwilę będzie lipiec, a jak lipiec, to w końcu czuć, że mamy prawdziwe wakacje. Jak co roku liczymy na to, że uda nam się naszą całkiem sporą gromadkę dzieci wyprawić na wakacyjny wyjazd. Dzięki temu choć na chwilę mogą poczuć się jak inne dzieci na koloniach, wybawić się i po prostu być szczęśliwymi. Taki wyjazd planujemy zorganizować dla nich w drugiej połowie sierpnia nad nasze polskie morze. Tradycyjnie, ale jak jest lato, to i plaża musi być. :)

Prosimy o pomoc!

Niestety koszty wyjazdu dla ok. 20 dzieci wraz z opiekunami, to spory wydatek. Dlatego prosimy Was o dołożenie swojej cegiełki na ten cel. Wpłat można dokonać bezpośrednio z naszej strony. Wystarczy kliknąć na przycisk poniżej i wybrać cel „Wakacje dla dzieci”.

Trzy lata temu przeprowadzaliśmy podobną zbiórkę i również dzięki Waszej pomocy dzieci mogły pojechać nad morze, czego dowodem jest powyższe zdjęcie (relacja z tamtego wyjazdu oraz więcej zdjęć). Ufamy, że i tym razem przyłączycie się do zbiórki i z Waszą pomocą dzieci z "Wiosny" zobaczą morze (niektóre z nich pierwszy raz w życiu). Za wszystkie dary serca już teraz dziękujemy. :)

 

ek