> WYDARZENIA > FESTYN SERC
Festyn serc

dodano: 2017-06-24

Tytuł może być złudny, bo wskazuje na jedno wydarzenie, ale chcemy podziękować wielu z Was za okazane serce dla naszych dzieci.

Zaczynamy od festynu charytatywnego, który już po raz drugi odbył się na terenie Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Krzydlinie Wielkiej. Szkoły, do której na co dzień uczęszczają nasi strasi wychowankowie. Społeczność szkolna kolejny raz wsparła kampanię "Dom dla dzieci", a że pogoda dopisała, to i gości było wielu. Dzieci z "Wiosny" w podziękowaniu za przybycie i pomoc przygotowały krótki występ. Dziękujemy organizatorom oraz gościom za okazane serce!

Społeczność innej szkoły - międzynarodowej we Wrocławiu - również podjęła działania na rzecz naszego Domu. Dzięki staraniom uczniów i ich rodziców, a także grona pedagogicznego, odbyła się kolejna zbiórka darów. Dzięki temu do "Wiosny" trafił zapas pieluszek, kosmetyków, przyborów szkolnych i innych drobiazgów dla dzieci. Oprócz tego odbyła się zbiórka pieniężna, z której dochód został przeznaczony na zakup mebli do pokojów dzieci. Kochani, dziękujemy za Wasze gorące serca! :) 

Ale to nie wszystko. Na naszym podwórku pojawili się wolontariusze z firmy Pfizer, którzy odmalowali sprzęty na placu zabaw, który znów zachęca do zabawy kolorami. Wolontariusze spędzili u nasz dzień nie tylko na pracy, ale i na zabawie z dziećmi. O tym dniu i przemiłych gościach przypominają nam sprzęty, które podarowali na użytek dzieci: wspaniałą trampolinę, nowoczesny grill, który pozwoli nam na organizację posiłków na świeżym powietrzu oraz hamaki, na których po zabawach i pysznym jedzeniu będzie można odpocząć. Dziękujemy i zapraszamy ponownie do zabawy! :)

Na koniec dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nasz Dom podczas zbiórki, która odbyła się w Parafii Niepokalanego Serca NMP i św. Antoniego M. Klareta w Łodzi. Nasze podziękowania kierujemy także do Proboszcza o. Piotra Boronia za pamięć i zaproszenie. Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia!

To był dobry miesiąc. Miesiąc dobrych chwil dla naszych dzieci. Prawdziwy festyn serc. Dziękujemy! :)

 

ek

PS: Pamiętają o nas także kibice Śląska Wrocław - dzieci ponownie będą miały okazję pokibicować wrocławskiemu klubowi - do zobaczenia w lipcu na stadionie! :)