> WYDARZENIA > DZIEŃ DOBRY WE WROCŁAWIU
Dzień dobry we Wrocławiu

dodano: 2017-05-25

Po raz kolejny pracownicy-wolontariusze z firmy XL Catlin zorganizowali naszym dziciakom dzień pełen wrażeń. Tym razem w programie był wyjazd do Wrocławia, gdzie maluchy mogły obejrzeć rośliny, których próżno szukać w sąsiedztwie.

Ogród botaniczny, bo o nim mowa, ma oprócz tych znanych i całkiem zwyczajnych, również takie okazy, które zainteresują i dużych i małych. A że pogoda dopisała, spacer po ogrodzie był czystą przyjemnością. I te kolory, zapachy! W takich okolicznościach przyrody poznawanie czegoś nowego to zabawa - polecamy każdemu. :)

A gdy już wydreptane były wszystkie ścieżki, wszyscy opadli z sił i zasypiali na siedziąco... nie nasze dzieci ;) Zawsze mają przeogromne pokłady energii na szaloną zabawę w parku rozrywki. W Loopy's World nie wypada bezczynnie siedzieć, więc piskom i śmiechom nie było końca. A raczej nie byłoby, ale w końcu przychodzi ten moment, gdy trzeba wracać do domu.

Dziękujemy pracownikom firmy Catlin za kolejny wspólny dzień pełen zabawy - za wspaniałą organizację wyjazdu i jeszcze lepszą opiekę nad naszymi maluchami.

Było pięknie! :)

ek