> WYDARZENIA > WIOSNO, WIOSNO ACH, TO TY!
Wiosno, wiosno ach, to ty!

dodano: 2017-04-13

W pierwszy dzień wiosny niektórzy idą na wagary. My nie uciekamy od obowiązków, ale zawsze znajdziemy okazję, aby wspólnie poświętować. W tym roku w „Wiośnie” wraz z nadejściem kalendarzowej wiosny uroczyście podsumowaliśmy zamknięcie jednego z etapów kampanii „Dom dla dzieci”.

Spotkanie dla Pracowników odbyło się w świetlicy naszego przedszkola, a dzieci przygotowały z tej okazji specjalny program artystyczny. Jak widać na załączonych zdjęciach, maleńkie wiosenne słoneczko wręczało wychowawcom symboliczne róże w podziękowaniu za codzienny wkład w budowanie ciepłej atmosfery dla dzieci w naszym Domu.

Siostry Prowincjalne ze Zgromadzenia SSND oraz zaprzyjaźnieni kapłani również uczestniczyli w spotkaniu – serdecznie dziękujemy za przybycie.

Po podsumowaniu udaliśmy się do naszej kaplicy, aby podczas mszy wspólnie podziękować Bogu za wsparcie naszych planów, a także prosić o łaski dla Was, Kochani – za Wasz wkład w rozwój naszego Domu oraz życzliwość i wsparcie jakie okazujecie nam każdego dnia.

Dziękujemy serdecznie za dotychczasową pomoc w realizacji kampanii „Dom dla dzieci” – bez Was te piękne mieszkania dla dzieci by nie powstały.

Pełni wdzięczności za okazane wsparcie, z nadzieją spoglądamy w przyszłość i wierzymy, że nasz dom dzięki Waszej pomocy będzie się zmieniać tylko na lepsze. Lepszego rozpoczęcia wiosny w „Wiosnie” nie mogliśmy sobie wymarzyć – dziękujemy! 

ek