> WYDARZENIA > JEST BEZPIECZNIEJ
Jest bezpieczniej

dodano: 2017-02-28

Mając pod swoją opieką tak wiele dzieci, trzeba nie tylko dobrze się zorganizować w pracy i zadaniach, ale też zapewnić im bezpieczeństwo. Najlepiej w taki sposób, aby nie martwić się wszystkim na co dzień, tylko zdać się na sprawdzone rozwiązania. Właśnie takie udogodnienie pojawiło się niedawno w naszym Domu.

Wiecie już, że z zewnątrz chroni nas funkcjonalna brama. Ostatnio udało nam się podwyższyć bezpieczeństwo całego Domu "Wiosna", dzięki zainstalowaniu kompleksowego systemu ostrzegania przeciwpożarowego. Nowoczesne czujniki i alarmy w razie potrzeby odpowiednio szybko dadzą nam znać, gdyby bezpieczeństwo dzieci było zagrożone, dając nam czas na odpowiednią reakcję. Na co dzień dyskretne urządzenia działają jak jeden wielki organizm otulając nas niewidzialną ochroną. Dzięki temu nasze maluchy mogą bawić się i wypoczywać spokojnie, a przecież o to właśnie chodzi. :)

 

Za pomoc w sfinansowaniu instalacji systemu sygnalizacji pożarowej w budynku Domu Dziecka "Wiosna" dziękujemy serdecznie Fundacji PKO BP.

 

ek