> WYDARZENIA > DROGA DO ZWYCIĘSTWA
Droga do zwycięstwa

dodano: 2016-08-16

Czyli kilka słów o tym, jak Wasze wsparcie zamienia się w realną pomoc.

Wszystko zaczęło się pod koniec lata 2015 roku, gdy dowiedzieliśmy się o konkursie m.in. dla domów dziecka, w którym można było "Spełnić marzenie o bezpieczeństwie". Organizator - firma WIŚNIOWSKI - ufundował nagrody, czyli nowoczesne i bezpieczne ogrodzenie. Naszemu dotychczasowemu daleko było do nowoczesności, a i pod względem bezpieczeństwa warto było poprawić kilka elementów. Decyzja zapadła błyskawicznie - próbujemy! Zebrał się więc zespół, aby ustalić co robimy, bo do konkursu mogły być zgłoszone wiersze, zdjęcia i inne środki artystycznego wyrazu; ważne było to, aby praca opowiadała o tym, czym według dzieci jest bezpieczeństwo i dlaczego to właśnie ich dom chciałyby wyposażyć w nowe ogrodzenie. Zdecydowaliśmy się na film i burzę mózgów przy udziale dzieci, które chętnie spróbowały swoich sił przed kamerą, a ciocie nie tylko je wspierały, ale też zajęły się operatorstwem, montażem i innymi technicznymi sprawami. A oto efekt: https://vimeo.com/143912607

Jeszcze w październiku poprosiliśmy Was o głosy, które były niezbędne aby przejść do kolejnego etapu konkursu. Konkurencja była duża i niezwykle pomysłowa, dlatego z zapartym tchem śledziliśmy rankingi i ponawialiśmy prośby o wsparcie. Spisaliście się wyśmienicie, a Wasze głosy dały nam miejsce w drugim etapie konkursu, do którego zakwalifikowało się około 30 placówek. Reszta, czyli wyłonienie 11 wygranych, należała już do jury. 8 grudnia dowiedzieliśmy się, że... udało się! O czym raz dwa poinformowaliśmy na naszym facebookowym profilu (dlatego warto nas polubić, aby być na bieżąco ;))

Odczucia jury, układ głosów, nagrodzone prace oraz inne szczegóły dotyczące wyłonienia laureatów konkursu można znaleźć na stronie internetowej firmy WIŚNIOWSKI.

Zaczął się taniec radości, który trwa do dziś. Po kilku wizytach z przedstawiciela Firmy, a także przygotowaniach, w których pomogli nam panowie remontujący mieszkania dla naszych dzieci, nowa brama i drzwi dla „Wiosny” stały się faktem. Fachowcy Wiśniowski zainstalowali nam bramę, a my cieszymy się bezpieczniejszym podwórkiem.

To wszystko dzięki Wam! Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierali, oddawali głosy i zachęcali innych do udziału w zabawie. Bez Was nie byłoby tego zwycięstwa. Cieszymy się, że nam pomogliście przy konkursie i na bieżąco pomagacie w remoncie mieszkań dla dziecioba te sukcesy to efekt Waszego zainteresowania i wsparcia, za które serdecznie DZIĘKUJEMY!

Nasze podziękowania kierujemy także do firmy WIŚNIOWSKI, która podarowała nam nową, funkcjonalną bramę oraz drzwi, aby strzegły bezpieczeństwa naszych maluchów.

Jak widać, z takimi Przyjaciółmi spełnianie marzeń, również tych o bezpieczeństwie i kolorowym domu dla dzieci, jest możliwe.
A w galerii poniżej prezentujemy jak to się odbywało – zapraszamy!

 

ekTagi:  #konkurs