> WYDARZENIA > WAKACYJNA ZBIÓRKA
Wakacyjna zbiórka

dodano: 2016-06-23

Za oknem mocno praży słońce i pewnie większość z Was ma już jakiś wyjazd wakacyjny w planach. My także zaczęliśmy się przygotowywać do lata. Tak jak w zeszłym roku, tak i w tym chcemy, aby nasi wychowankowie mogli spędzić trochę czasu poza Placówką. W dniach od 4 do 15 planujemy wysłać dzieci do Kudowy Zdrój, aby mogły przez niemal dwa tygodnie bawić się jak inne maluchy na koloniach wakacyjnych i zapomnieć o swoich smutkach. Kierunek podróży to dla nas nowość, bo zwykle latem zabieraliśmy dzieci nad morze. Mamy jednak za sobą udany pobyt w Karpaczu, gdy pogoda za oknem nie była tak przyjazna, dlatego jesteśmy pewni, że wakacje w górach zapisze się miłymi wspomnieniami u dzieci.


Błędne Skały - fot. arch. UMiG Radków via

Prosimy o pomoc!

Niestety koszty wyjazdu dla grupy 23 dzieci wraz z opiekunami, to spory wydatek. Dlatego prosimy Was o dołożenie swojej cegiełki na ten cel. Wpłat można dokonać bezpośrednio z naszej strony. Wystarczy kliknąć na przycisk poniżej i wybrać cel „Wakacje dla dzieci”.

Za wszystkie dary serca już teraz dziękujemy. Wierzymy, że z Waszą pomocą będziemy mogli sprawić, aby były to wesołe wakacje w górach. :)

ek

zdjęcie tytułowe via

 

 

 


 

Tagi:  #wakacje