> WYDARZENIA > DZIEŃ DZIECKA
Dzień Dziecka

dodano: 2016-06-12

Czerwiec to szczególny czas dla dzieci, bo właśnie wtedy mają swoje święto. My zaś staramy się, aby było ono niezapomniane i pełne dobrej zabawy. Bywa też tak, że wcale nie trwa tylko jeden dzień, bo mniejsze i większe spotkania odbywają się na przestrzeni miesiąca.

Tak było i w tym roku, a zaczęło się od wspólnej zabawy z okazji Dnia Dziecka zorganizowanej przez Pana Sołtysa i Radę Sołecką w Krzydlinie Małej. Bardzo dzękujemy za zaproszenie i cieszymy się, że nasze maluchy mogły bawić się wspólnie z innymi.

Z tej samej okazji gościliy u siebie wczoraj wolontariuszy z banku Citi Handlowy. Dzień upłynął nam pod hasłem "Siła wyobraźni" i sprawił wiele radości dzieciom. 

Dzień ten zaczął się od czytania bajek, które maluchy z uwagą słuchały i dołączały się od czasu do czasu, gdy znały słowa. A że głos czytającej był interesujący oraz odpowiednio dostrojony do akcji bajek, dorośli równie chętnie przysiedli, aby posłuchać słów, które zapewne sami kojarzyli z dzieciństwa. :)

Gdy już bajki się skończyły, nie pozostało nic innego, jak zabawa. A że ciocie i wujkowie mieli ciekawe pomysły, dzieci były zachwycone. Nie zabrakło pysznego poczęstunku.

Dziękujemy serdczenie Panu Sołtysowi i Radzie Sołeckiej za zaproszenie na Dzień Dziecka, a także wolontariuszom z banku Citi Handlowy za zorganizowanie tak wspaniałego dnia. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mogli się wspólnie bawić. :)

 

ek

 


Tagi:  #DzieńDziecka