> WYDARZENIA > JESTEŚMY W POŁOWIE DROGI
Jesteśmy w połowie drogi

dodano: 2016-05-25

A skoro tak, to warto podsumować to, co się do tej pory wydarzyło w temacie remontów pokojów dzieci.

Switch to english version >>  

Jak wspominaliśmy, mamy odremontowane i działające już dwa 14-osobowe mieszkania: dla dzieci z grupy szkolnej oraz dla noworodków. W międzyczasie udało nam się przygotować pokoje gościnne, które w razie potrzeby służą także dzieciom. Przygotowaliśmy i wyposażyliśmy też salę komputerową oraz zainstalowaliśmy windę (nie wiemy jak my bez niej funkcjonowaliśmy).

Żadna z tych rzeczy nie byłaby możliwa bez Waszej pomocy – dziękujemy serdecznie!

Poniżej przedstawiamy koszt ukończonych etapów modernizacji. Przypominamy, że etap 3, czyli kompleksowa modernizacja instalacji, jest realizowana wraz z postępem prac remontowych w poszczególnych etapach. Każda placówka to mieszkanie dla dzieci.

Obecnie trwa modernizacja w placówkach nr 3 i 4. Najprężniej w placówce 3 (dla przedszkolaków); Szacujemy, że koszt tego mieszkania wyniesie ok. 350 000,00 zł z czego udało nam się zebrać już 100 000,00 zł. Cały czas trwa zbiórka na ten cel:

 

 

Mamy nadzieję, że z Waszą pomocą wszystkie maluszki z naszego Domu będą mogły się cieszyć nowymi pokojami. Zamknięcie etapu 1, czyli modernizacja i przygotowanie wszystkich mieszkań dla dzieci chcielibyśmy ukończyć do października 2016 r. Pozostałe prace (etapy 2 i 4) rozpoczną  się prawdopodobnie dopiero w następnym roku. Jak Wam się podoba taki plan?

Dziękujemy za pomoc w jego realizacji!

 

ek

 


Tagi:  #remont#DomDlaDzieci