> WYDARZENIA > JESZCZE TROCHĘ, DZIECI!
Jeszcze trochę, dzieci!

dodano: 2016-05-17

Mimo, że dawno o tym nie wspominaliśmy, to remonty w naszym domu cały czas trwają. Rozpoczęcie prac modernizacyjnych w mieszkaniu dla przedszkolaków opisywaliśmy już w marcu. Teraz przyszedł czas na aktualizację tych informacji. 

Zmiany dotknęły nie tylko pokoje dziecięce, ale także ich okolice. Wraz z postępem modernizacji, zmienia się układ pomieszczeń w mieszkaniu oraz dotychczasowy układ samego budynku Placówki. I tak np. wejście całkowicie zmieniło swe położenie.

A co słychać w mieszkaniu przedszkolaków? Po wyburzaniu i stawianiu nowych ścian przyszedł czas na położenie instalacji. Kable różnego rodzaju oplotły mieszkanie niczym macki ogromnego, podwodnego zwierza. W łazienkach i pokojach pojawiły się rury doprowadzające wodę i ciepło.

Gdy już wszystkie kable i rury były na swoim miejscu, można było zabrać się za podłogi oraz ściany - te ostatnie zostały przygotowane pod przyszłe malowanie. Więcej zdjęć z tych prac zamieściliśmy w galerii poniżej.

Prace remontowe dalej trwają. Wykończenie mieszkania dla przedszkolaków zajmie nam jeszcze sporo czasu i funduszy. Dopiero później ruszy instalacja niezbędnych sprzętów i wyposażenie pomieszczeń.

Na remont tego mieszkania z Waszą pomocą zebraliśmy już 100 000 zł. Szacujemy, że jego koszt przekroczy 300 tys. zł.* Przyłącz się do akcji i wesprzyj remont mieszkania dla przedszkolaków!

Dziękujemy!

 

*PS: W najbliższych dniach pojawi się wielka aktualizacja zebranych i wydanych funduszy na remonty. Gdy tylko pojawią się odpowiednie modyfikacje na stronie, będziemy mogli zaprezentować Wam raport ze stanu realizacji wielkiego planu modernizacji Placówki. Mamy nadzieję, że dzięki temu stanie się jasne jak właściwie udało nam się ukończyć drugie, zastępcze mieszkanie dla dzieci i w co się zamieniło, z jakim wynikiem skończyliśmy kolorowe pokoje dla noworodków, a także czy ta winda w końcu działa.
Dużo? Dużo. A to wszystko dzięki Wam! Dziękujemy w imieniu dzieci! 

 

ek

 

 


 

Tagi:  #remont#DomDlaDzieci