> WYDARZENIA > W MARCU JAK W GARNCU, CZYLI PRACA WRE
W marcu jak w garncu, czyli praca wre

dodano: 2016-03-03

Jak Wam idzie realizowanie postanowień noworocznych? U nas na liście było rozpoczęcie kolejnego etapu remontów pokojów dzieci. I ten punkt właśnie realizujemy mimo kapryśnej aury za oknem.

Switch to english version >>  

Wiecie już doskonale, że wiosną ubiegłego roku ukończone zostało mieszkanie dla dzieci szkolnych, a jesienią oddaliśmy do użytku mieszkanie noworodków. Nadszedł więc czas, aby i przedszkolakom odświeżyć przestrzeń. Chociaż "odświeżyć" to za mało powiedziane, bo zmieni się całkowicie układ dotychczasowego mieszkania, pojawią się w nim nowe sprzęty i... zabawki ;)

Jak widać na załączonym zdjęciu, nie obyło się bez użycia ciężkiego sprzętu i wyburzania. Postawiono nowe ściany i widoczny jest już zarys nowego układu pomieszczeń. Panowie robotnicy robią co mogą, aby jak najsprawniej ukończyć te elementy prac budowlanych, które mogą być uciążliwe dla małych mieszkańców naszego domu. A zakres obecnych prac jest duży, bo modernizujemy właśnie dwa piętra. Oznacza to, że mamy nadzieję oddać do użytku nie jedno, a dwa kolejne mieszkania dla dzieci :) Dodatkowo modernizowana jest ta część domu, w którym znajdą się nasze biura. Uff... dużo tego, ale wiemy, że warto, bo uśmiech dziecka czującego się bezpiecznie w swoim własnym kolorowym pokoju wynagradza każdy trud.

Ponownie zapraszamy Was do pomocy i współpracy. Remont pokojów dla dzieci można wspomóc poprzez przekazanie darowizny na "Dom dla dzieci" klikając na przycisk – bezpieczne przelewy internetowe ułatwią to zadanie. 

Więcej o przedsięwzięciu "Dom dla dzieci".

Dodatkowo możecie przekazać na ten cel 1% podatku – podobnie jak w zeszłym roku tak i w tym, całkowity dochód z podatku przeznaczymy na remonty pokojów dzieci. Wystarczy, że w rozliczeniu podatkowym wpiszecie nasz numer KRS 0000398875 i w ten sposób dołożycie swoją cegiełkę. Aby i to zadanie Wam ułatwić, udostępniliśmy program do rozliczeń PIT online, w którym sprawnie rozliczycie podatek, a przekazanie 1% podatku będzie jeszcze łatwiejsze – program ma już wpisany na stałe nasz numer KRS :)

Uwaga: program do rozliczania PIT ma już wpisany na stałe nasz numer KRS co oznacza, że nie można za jego pomocą przekazać 1% podatku na inną organizację.

Jak zwykle będziemy Was informować o postępie prac, a przede wszystkim o efektach. Już teraz poniżej zamieszczamy zdjęcia z wielkiego wyburzania.

Wiemy, że z Waszą pomocą uda nam się stworzyć kolejne bezpieczne i kolorowe mieszkania dla potrzebujących dzieci.

 

ek

 

 Tagi:  #DomDlaDzieci#remont