> WYDARZENIA > POŻEGNANIE LATA
Pożegnanie lata

dodano: 2015-10-02

Dzieci już przyzwyczaiły się do nowej organizacji dnia, początkowy chaos szkolny minął, więc bierzemy głęboki oddech i wspominamy jak właściwie spędziliśmy ostatnie dni wakacji i pierwsze dni szkoły. Duży w tym udział mieli nasi Przyjaciele z Wrocławia. A oto, co dla nas przygotowali...

Przede wszystkim - dobrą zabawę! 

Już od rana na naszym placu zabaw słychać było muzykę oraz gwar przygotowań. Wszystko po to, aby dzieci mogły aktywnie spędzić dzień. 

Nie zabrakło różnorodnych zadań i konkurencji, za których wykonanie dzieci otrzymywały specjalne pieczątki. Można było między innymi rozwijać swoją celność próbując trafić piłką do bramki, sprawdzić siłę w przyciąganiu liny lub po prostu robić ogromne bańki mydlane. Najmłodsi ochoczo poddawali się malowaniu twarzy, a starsze dzieci bawiły się w podchody. Wielką frajdę sprawiło dzieciom poszukiwanie ukrytego skarbu - w tym i Batman miał swój udział ;)

Skarb został odnaleziony, można więc było bawić się dalej. 

Wisienką na torcie były odwiedziny trenerek ze swoimi psami. Psiaki popisywały się swoimi umiejętnościami i wspaniale reagowały na komendy. Ich dobre usposobienie i odpowiednie ułożenie pozwoliło na czynny udział dzieci w zabawie - zresztą, sami zobaczcie zdjęcia :)

Ciekawy dzień i dużo śmiechu, to nie jedyne dary od naszych Przyjaciół; dzięki ich mobilizacji starsze dzieci otrzymały wyprawki szkolne.

Tak nam minął koniec wakacji. Ale nie był to ostatni dzień zabawy. We wrześniu ponownie się spotkaliśmy i tym razem bawiliśmy się
w przedszkolu.

Druga, specjalna grupa, po cichutku i szybciutko odmalowała przedszkolną stołówkę - wygląda to wspaniale! :)

Za wspólne dni zabawy i wszelką pomoc dziękujemy Pracownikom firmy XL Catlin z Wrocławia. Dziękujemy za Waszą otwartość, cierpliwość i wielkie serce bijące dla dzieci. Mamy nadzieję, że spotkamy się jeszcze nie raz! :)

 

ek

 

 

 


Tagi:  #życieWiosny