> WYDARZENIA > ZAPRASZAMY NA FESTYN
Zapraszamy na festyn

dodano: 2015-05-05

Razem z organizatorami piątego już festynu na rzecz dzieci z „Wiosny” zapraszamy 31 maja 2015 roku do Wąsosza. Będziemy się bawić pod hasłem „Twoja pomoc źródłem szczęścia”. Moc atrakcji i uśmiechu gwarantowana :)

Wiedząc o potrzebach „Wiosny” związanych m.in. z modernizacją budynku, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży z Wąsosza po raz kolejny postanowiło wesprzeć naszą Placówkę, przygotowując na dziedzińcu kościelnym festyn – do jego współorganizacji dołączyły również władze miasta, lokalni przedsiębiorcy i rzesze młodzieży, która licznie pojawiała się na wcześniejszych odsłonach festynu i wspomagała całe przedsięwzięcie.

Wzorem lat wcześniejszych, równocześnie przeprowadzona będzie akcja krwiodawstwa nadzorowana przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, a zatem udział w festynie to możliwość pomocy naprawdę wielu potrzebującym. Pobór krwi odbędzie się w godzinach od 10.30 do 16.30 w wąsoskim przedszkolu, więc szybko będzie można przyłączyć się do zabawy. Nie zabraknie również Krwinki i innych maskotek, które tak bardzo podobają się dzieciom. Dzień rozpoczniemy mszą świętą o godz. 11.15, a później to już koncerty, zabawy i uśmiech od ucha do ucha.


W zeszłym roku sympatyczna Krwinka była oblegana przez dzieci ;)

Zaglądajcie na stronę Parafii – co kilka dni dopisywane są kolejne atrakcje oraz opis poszczególnych muzyków występujących na scenie. Wystąpią m.in. seniorki z ludowego zespołu „Wąsoszanki”, przedstawiciele młodszej generacji jak np. Motor in Corn czy Dzakob, a także nasi wychowankowie :) Gościem specjalnym będzie zespół Apostolos.

Warto wybrać się do Wąsosza całą rodziną; każdy znajdzie coś dla siebie, a zwłaszcza dzieci – przejażdżka bryczką, możliwość poskakania po dmuchanym zamku czy malowanie twarzy to tylko część atrakcji dla nich przygotowanych. Spodziewamy się, że wioska indiańska również przyciągnie wiele osób, które będą chciały poćwiczyć strzelanie z łuku ;)

Podczas festynu odbędzie się loteria „Winda dla Wiosny”, w której będzie można wygrać rower, ekspres do kawy, książki, a także wiele innych atrakcyjnych upominków. Jeden los to zaledwie 10 zł, a dochód z tej zabawy zostanie przekazany na zakup i instalację windy w Placówce – wspomoże ona działanie całego Domu, a zwłaszcza remontowanego właśnie oddziału dla noworodków.

Serdecznie zapraszamy do Wąsosza! Będzie to wspaniała okazja do poznania się, rozmowy i zabawy. Bawmy się i w ten sposób wspólnie działajmy na rzecz dzieci, których los od najmłodszych lat nie rozpieszcza. „Twoja pomoc źródłem szczęścia”, więc dołącz do nas!

 

Kiedy i Gdzie:
31 maja 2015, Wąsosz

10.30-16.30 Pobór krwi - Wąsoskie Przedszkole - Plac Kościelny 2
11.15 – msza święta
od 12.15 - Imprezy towarzyszące, teren przy kościele p.w. Niepokalanego Serca NMP, Plac Kościelny

ZAPRASZAMY!

Relacja z zeszłorocznego festynu

 

Aktualizacja (13.05.2015):

jest plakat informujący o festynie:

 

ek

 

 

Tagi:  #DomDlaDzieci#charytatywnie#zabawa