> WYDARZENIA > DZIEJE SIĘ... W MIESZKANIU DLA NOWORODKÓW
Dzieje się... w mieszkaniu dla noworodków

dodano: 2015-04-14

„Wiosna” wiosną wkracza w kolejny etap „generalnych porządków” – tym razem zajmujemy się przygotowaniem mieszkania dla noworodków oraz zainstalowaniem windy, która usprawni pracę właśnie tego oddziału Placówki. Przyłącz się! Twoja pomoc ma moc.

Ledwo opadł kurz robót w pierwszym mieszkaniu dla dzieci, a już zaczynamy kolejne etapy modernizacji budynku. Po wcześniejszych doświadczeniach, prace idą jeszcze sprawniej. Zapał, energia i chęć podarowania maluchom ciepłego domu – to niewątpliwie uczucia bliskie zatrudnionym robotnikom, bo zmiany w remontowanej części zachodzą bardzo szybko.

Jednak chęci nie wystarczą, dlatego ciągle szukamy osób, które zechciałyby pomóc nam w tym przedsięwzięciu. Może będziesz to właśnie Ty?

Odnowione mieszkanie dla noworodków to tylko część większego planu. Lata doświadczeń uświadomiły nam, że barki naszych pielęgniarek, chociaż silne, ciepłe i dające schronienie najmłodszym, potrzebują wsparcia.

Dlatego nie czekamy dłużej i rozpoczynamy zbiórkę funduszy na windę. Wiemy, że to znacznie poprawi pracę z małymi dziećmi.

I wiemy, że nie tylko grupa noworodków na tym skorzysta. Bo winda w budynku to brak barier architektonicznych. Barier, które dla wielu stają się przeszkodą nie do pokonania. Barier, które czasami nam wszystkim sprawiają wiele trudności. Jest na to sposób i wierzymy, że wspólnie pokonamy ten problem. Przyłącz się i wesprzyj nas.

Twoja pomoc ma moc! 

Więcej o przedsięwzięciu "Dom dla dzieci".

 

 

ek

 

 

 


 

 


Tagi:  #DomDlaDzieci#remont