> WYDARZENIA > MARCOWE PRZYJEMNOŚCI
Marcowe przyjemności

dodano: 2015-03-13

Każdy miesiąc naznaczony jest miłymi wydarzeniami w naszym domu. Marzec, chociaż dopiero się zaczął, dostarczył rozrywki i dzieciom i dorosłym. Liczymy na więcej takich chwil :)

Rozpoczęliśmy głośno, bo koncertem szant dla dzieci, który odbył się 1 marca w stolicy Dolnego Śląska. Wrocław kolejny rok domaga się dostępu morza, a my ochoczo przyklaskujemy tym planom - dzieci w całym tym zamieszaniu bawią się najlepiej. Miejsce zaraz przy scenie pozwoliło im wziąć czynny udział w zabawie i podziwiać stroje występujących. Jeśli kiedyś chcielibyście tak jak my posłuchać szant z dala od morza, gdy za oknem chłód, to wrocławskie szanty są dla Was. Więcej o tej cyklicznej imprezie możecie przeczytać tutaj

W lutym obdarzamy się ciepłem w Walentynki, a w marcu króluje Dzień Kobiet. Kadra pracownicza Wiosny jest mocno sfeminizowana, więc nie było innego wyjścia, jak uczcić ten dzień wspólnym spotkaniem :)  Podejmowaliśmy gości, którzy ciekawymi zabawami i historiami umilali nam niedzielne popołudnie. Przy okazji, dziękujemy sołtysowi Krzydliny Małej za zaproszenie na obchody Dnia Kobiet w świetlicy. Nasze Siostry ujęła gościna i przyjazna atmosfera spotkania - miło było spędzić czas wspólnie z sąsiadami.

Jaki będzie bilans całego miesiąca? Mamy nadzieję, że tak dobry i pomyślny jak jego początek :)

 

 

 

ek


 

Tagi:  #życieWiosny#wyjazd