> WYDARZENIA > ŚWIĄTECZNA PRZERWA W MODERNIZACJI
Świąteczna przerwa w modernizacji

dodano: 2014-12-23

Zbliżające się Święta, to dla dzieci sygnał, że chwilowo zajęcia w szkole są zawieszone i można w pełni oddać się zabawie. Ale nie tylko dla nich przewidziane są zmiany w rytmie dnia.

Switch to english version >>  

Wielu dorosłych również zaczyna wcześniej świąteczny urlop, a powodów jest sporo: duża rodzina i związane z tym wzmożone przygotowania wigilijnego stołu, intensywna praca, która w ciągu roku nie pozwala na częste widywanie się z bliskimi itd. Nasi robotnicy mają daleko do domu, gdy przygotowują nowe mieszkanie dla naszych wychowanków, dlatego w sobotę widzieliśmy się z nimi po raz ostatni w tym roku. Czas więc sprawdzić co się zmieniło od ostatnich naszych doniesień z remontu.

W listopadzie w remontowanym mieszkaniu unosił się kurz i pył - świadectwo wielkich zmian w układzie pomieszczeń. Niepotrzebne ściany trzeba było wyburzyć i postawić te brakujące. Chociaż wywożenie gruzu wydawało się nie mieć końca i z tym sprawnie sobie poradzono. Oczyszczone powierzchnie można było zacząć zmieniać zgodnie z planem modernizacji. Jaki jest efekt? Zobaczcie sami :)

Niemal gołe ściany i gruz na podłodze to już przeszłość - przytulne mieszkanie nabiera kształtów.

 

ek

 


 

Możesz pomóc! Przekaż darowiznę na "Dom dla dzieci".

Dziękujemy!


Tagi:  #DomDlaDzieci#remont