> WYDARZENIA > FIRMA BAUDER JAKO PIĘKNY DOWÓD PRZYJAŹNI
Firma Bauder jako piękny dowód przyjaźni

dodano: 2014-11-06

O rozpoczęciu I etapu kampanii „Dom dla dzieci pisaliśmy już wcześniej. Dzisiaj opowiemy Wam o tym, jak idea, która kryje się za jej realizacją może łączyć ponad granicami.

A idea jest bardzo prosta – chcemy dać dzieciom dom dobrego serca. Miłość, akceptacja, bezpieczeństwo to podstawy, do których dąży każdy człowiek. Dają poczucie szczęścia, zadowolenia, wiarę w siebie. Nie każdy jednak mógł to otrzymać. Na szczęście są ludzie, którzy nie są obojętni i wspierają nasze działania. Połączyła nas idea i chęć niesienia pomocy pokrzywdzonym przez los dzieciom. Te dwie cechy wystarczyły by pokonać bariery językowe, setki kilometrów i wiele innych spraw, które zwykle stają na drodze ludzkiej współpracy.

Dlatego bardzo się cieszymy, że panowie Gerhard i Paul-Hermann Bauder zdecydowali się nam pomóc i przekazali na modernizację naszego Domu 5 000,00 €. Pozwoli nam to kontynuować prace nad pierwszym mieszkaniem dla dzieci. Bardzo dziękujemy.

Jako główni zarządcy Firmy Bauder, dają oni wspaniały przykład dla swoich pracowników, a także innych dyrektorów wielkich firm. Nam również pokazują, że przy odrobinie dobrej woli, wspólna idea może pokonać wszelkie problemy, narodowe niesnaski. Bo bycie człowiekiem i czynienie dobra jest cechą wspólną nas wszystkich.

Jeśli i Wy chcielibyście pomóc dzieciom w potrzebie, dołączcie do nas :)

 
Więcej o kampanii "Dom dla dzieci".
 
 
 
ek