> WYDARZENIA > A GDY ODEJDĄ OD KOMPUTERÓW
A gdy odejdą od komputerów

dodano: 2014-10-13

...pomagają potrzebującym! Mowa oczywiście o grupie pracowników z IBM we Wrocławiu, którzy przez ostatnie dwie soboty odwiedzali naszą Placówkę.

Celem ich przyjazdu była oczywiście pomoc. W ramach wolontariatu pracowniczego panie i panowie z IBM postanowili zebrać potrzebne narzędzia i środki, aby odnowić nasz plac zabaw, aby mógł nadal być pieknym miejscem spedzania czasu. Urządzenia, chociaż solidne, wymagały odświeżenia i ponownego zabezpieczenia po miesiącach bardzo intensywnego używania przez dzieci. Wykorzystując swój wolny czas, zaopatrzeni w narzędzia i dobry humor, wolontariusze przystąpili do pracy. Już po pierwszej wizycie widać było znaczną poprawę. A końcowy efekt zachwyca. Dzieci już zdąrzyły przetestować wytrzymałość nowej warswy farb i spokojnie możemy powiedzieć, że całość zdała egzamin :) Dziekujemy serdecznie za poświęcony czas i pracę!

W galeri poniżej udostepniamy zdjęcia, jakie udało nam się zrobić w trakcie prac. Zachęcamy również do odwiedzeniu profilu IBM Wrocław na Facebooku, gdzie również znajduje się kilka zdjęć z akcji autorstwa samych wolontariuszy.

ek