> WYDARZENIA > PIŁKARSKIE MISTRZOSTWO
Piłkarskie mistrzostwo

dodano: 2014-10-09

Wielu ludzi kocha piłkę nożną. Rzesze dzieci i młodzieży grają każdego dnia na szkolnych (ale i tych osiedlowych) boiskach. Całkiem pokaźna grupa dorosłych także, chociaż wydaje się, że to kibiców jest najwiecej. Dlaczego grają? Bo daje im to radość, bo w ten sposób poprawiają kondycję, rozwijają umiejetność działania w grupie, słowem - dbają o siebie. A czy można poprzez grę dbać o innych? Można, co udowadnia grupa zaprzyjaźnionych pracowników ING.

Zaczęło się skromnie, od jednej znajomości. Ta jedna osoba postanowiła zaangażować swoich znajomych z pracy w pomoc naszemu domowi. Tak powstała drużyna, która od kilku już lat rywalizuje z innymi w turnieju piłkarskim. Tak działa wolontariat pracowniczy, któremu kibicuje ich pracodawca. My również zawsze mocno trzymamy kciuki. A oni grają dla siebie i dla nas, grają dla wszystkich.

W tym roku poszło im znakomicie i piłkarskie mistrzostwo oraz główna nagroda pieniężna powędrowała do naszej drużyny. Gratulujemy!

Jak zawsze, nagroda została przekazana na zakup artykułów spożywczych i pielęgnacyjnych dla naszych najmłodszych wychowanków - niemowląt z Placówki Interwencyjnej. Dziękujemy serdecznie! I trzymamy za Was kciuki w kolejnym turnieju :)

Wielu ludzi kocha piłkę nożną. Wiele osób gra i robi sporo dobrego dla siebie i innych. Bo miło jest łączyć przyjemne z pożytecznym.

 

ek