> WYDARZENIA > ZBIÓRKA NA WAKACJE - ZAKOŃCZONA!
Zbiórka na wakacje - zakończona!

dodano: 2014-07-22

Wakacje już niemal na półmetku. Tak jak w zeszłym roku, tak i w tym chcemy, aby nasi wychowankowie mogli pobawić się nad morzem. W dniach 17-29 sierpnia planujemy wysłać dzieci do Darłówka, aby mogły przez niemal dwa tygodnie bawić się jak inne maluchy na koloniach wakacyjnych i zapomnieć o swoich smutkach.

Prosimy o pomoc!

Niestety koszty wyjazdu dla grupy 22 dzieci wraz z opiekunami, to spory wydatek. Jak pamiętacie, organizatorzy Spring Concert, o którym pisaliśmy wcześniej, przekazali nam na ten cel 3 tys. zł, ale potrzeba o wiele więcej.

Dlatego prosimy Was o dołożenie swojej cegiełki na ten cel. Wpłat można dokonać bezpośrednio z naszej strony. Wystarczy kliknąć na przycisk poniżej i wybrać cel „Wakacje dla dzieci”.

W galerii poniżej są zdjęcia z zeszłego roku. Za wszystkie dary serca już teraz dziękujemy. Wierzymy, że z Waszą pomocą będziemy mogli przenosić góry, a dzieciom pokazać morze. :)

ek

 

Aktualizacja

Kochani! Bardzo dziękujemy za odzew, z jakim spotkał się nasz apel o pomoc w zbiórce. Dzięki Wam udało nam się zebrać 10 070,00 zł, co stanowi ok. 1/3 kosztów wakacji. Bardzo nas to cieszy. Resztę wymaganej kwoty spłaciliśmy z innych środków – dokładnie rozliczenie przedstawimy pod koniec roku wraz z podsumowaniem wpływów z 1% podatku oraz sposobach ich rozdysponowania. Trochę to potrwa, ale prosimy o cierpliwość; będziemy informować w tej sprawie.

 

ek