> DOM DLA DZIECI
Wybierz język podstrony:      
WizualizacjaRuszamy z kampanią „Dom dla dzieci”, polegającą na przekształceniu Domu Dziecka „Wiosna” w trzy 14-osobowe mieszkania dla dzieci. Prowadzone one będą pod okiem specjalistów, którzy zapewniając wychowankom opiekę na wzór środowiska rodzinnego, pomogą w poprawnym rozwoju, wykształcą w nich samodzielność, nauczą poprawnie poruszać się w społeczeństwie, a także aktywnie będą wspierać rozwój edukacyjny oraz indywidualne predyspozycje dzieci.
Działania nasze opieramy na znowelizowanej Ustawie o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej z 9 czerwca 2011 r. Jako Placówka z ogromnym doświadczeniem oraz licznymi sukcesami w opiece nad dziećmi pozbawionymi rodziny, chcemy kontynuować nasze działania i pomagać im jak najlepiej. Wiemy jak ważne jest środowisko, w którym wychowują się dzieci, dlatego chcemy podarować im dom dobrego serca. I właśnie ta idea przyświeca kampanii "Dom dla dzieci".
Cel kampaniiNasze plany są ambitne i chcemy jak najlepiej służyć dzieciom. W tym celu powstał kompleksowy plan przebudowy naszej Placówki, który został stworzony z myślą o potrzebach wychowanków. Całkowity koszt prac remontowych obiektu to ok. 5 mln zł. Modernizację realizujemy etapowo:
Przekaż darowiznę


36%
Zebraliśmy:                            157 225 PLN

Do zakończenia etapu 2:  268 122 PLN
System automatycznie po odnotowaniu Twojej płatności zwiększy zebraną kwotę.
Aktualności kampanii

Pokaż wszystkie aktualności >
Wspierają nas